ÇOK AMAÇLI SPOR SAHASI İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

 

19 İLÇEYE ÇOK AMAÇLI SPOR SAHASI ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Ordu’da 7'den 70'e herkesin spor yapması için birçok projeye imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde hayata geçirdiği spor yatırımlarına devam ediyor.

Spor alanında yaptığı yatırımlarla Ordu’yu amatör sporların başkenti yapmayı hedefleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde başlattığı çok amaçlı spor sahası yatırımlarını sürdürüyor. Perşembe, Mesudiye, Kabataş ve Aybastı ilçelerinden sonra Ulubey ilçesinde de çok amaçlı spor sahasını hizmete sunan Ordu Büyükşehir Belediyesinde hedef; yıl sonuna kadar 19 ilçeye çok amaçlı spor sahası kazandırmak.

 

“SPOR TESİSLERİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından başlatılan çalışmaları değerlendiren Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimizde spor yatırımlarına devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında eksikliğini hissettiğimiz çok amaçlı spor sahası çalışmalarımız, Perşembe, Mesudiye, Kabataş ve Aybastı ilçesinden sonra Ulubey ilçesinde tamamlanarak hayata geçirildi. Bu çalışmayı yaparken önceliğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak kalarak spor yapabilmelerini sağlamaktı. Diğer önceliğimiz ise Ordu’nun tüm ilçelerinde amatör sporlara destek vermektir. Büyükşehir Belediyesi olarak dün olduğu gibi bundan sonra da amatör sporun yanında olacağız” dedi.

 

"ÇOK AMAÇLI SPOR SAHASI İLÇEMİZE, GENÇLERİMİZE HAYIRLI, UĞURLU OLSUN."

 

Başkan İsa Türkcan; "Ordu’da 7'den 70'e herkesin spor yapması için birçok projeye imza atan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'in destekleriyle ilçemize bir spor yatırımı daha kazandırdık.
 
Yaklaşık 400 metrekare büyüklüğünde, saha zemin betonları, tel örgüleri, basketbol potaları, voleybol demirleri ve fileleriyle, çocuklarımızın ve gençlerimizin güzel vakit geçirebilecekleri, güvenli spor alanı olarak çok amaçlı spor sahası ilçemize hayırlı, uğurlu olsun. Destekleri için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere, Park ve Yeşil Alanlar Daire Başkanımız İzzet Gündoğar ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."