BELENYURT MAHALLESİ SICAK ASFALT KONFORUNA KAVUŞTU

belenyurt sicakasfalt

10 Aralık 2021 - Cuma | Ulubey Belediye Başkanlığı | Basın ve Halkla İlişkiler 

BAŞKAN TÜRKCAN:”BİR HAYALİ DAHA GERÇEKLEŞTİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ.”

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ulubey Belediyesi ekipleri Ulubey ilçesi Belenyurt mahallesinin 7.5 km uzunluğundaki grup yolunu sıcak asfalt konforuyla buluşturuyor.

Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan; "Biz bir ekip ruhuyla hareket ediyoruz. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’in destekleriyle çalışmalarımıza gayretle devam ediyoruz. Halkımızın ulaşım konforunu artırmak için mahallelerimizde asfalt ve beton yol yatırımlarımıza ağırlık veriyoruz.

Halkımıza hizmet yolunda bir hayalimizi daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Daha önce genişleme ve altyapı çalışmalarını tamamladığımız Belenyurt mahallemizin 7.5km’lik grup yolunda sıcak asfalt çalışmalarına başladık. Sıcak asfalt konforunun hemşerilerimize ulaştırılmasında bizlere destek veren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'e, Ulaşım Daire Başkanımız Abdulkadir Hatipoğlu'na, Mahalle Muhtarımız Sayın Yılmaz Gürgen’e ve ekip arkadaşlarımıza, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."dedi.

MUHTAR YILMAZ GÜRGEN'DEN BAŞKAN GÜLER VE BAŞKAN TÜRKCAN'A TEŞEKKÜR

Belenyurt Mahallesi Muhtarı Yılmaz Gürgen; "Biz Belenyurt mahallesi olarak bu yolun genişletilmesi, altyapısı ve asfalta hazırlanması konusunda Büyükşehir Belediyesi ve Ulubey Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalıştık. Gelmiş olduğumuz aşamada Belenyurt mahallesi olarak sıcak asfalta kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ekip arkadaşlarımız yoğun bir şekilde çalışıyor. Kısa bir süre içerisinde asfaltımız tamamalanacak ve halkımız konforlu bir ulaşıma kavuşacak. Bizlere her zaman destek veren, özveriyle çalışan Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan ve ekibine, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine minnettarız ve teşekkür ediyoruz."dedi.